محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اره نواری دست دوم خارجی یا اره نواری نو ایرانی؟

درباره ما

اره نواری به عنوان مهم ترین و پرکاربرد ترین ابزارآلات در صنایع چوب و فلز است که در انواع مختلف برای کاربرد های متفاوت، برش انواع فلزات و سایر کارها طراحی و تولید گردیده است.

    استفاده از اره نواری فولاد بر یکی از انواع روش های برش سرد محسوب می شود که به دلیل سادگی استفاده وسرعت بالا و دقت قابل ملاحظه یکی از پر مصرف ترین روش های مورد استفاده در برش انواع متریال ها می باشد.

 ماشین های اره‌ نواری فولادبر به‌ طور کلی در دو دسته اصلی طبقه‌ بندی می‌ شوند:

  1. ماشین های افقی برای برش مقاطع توخالی و توپربا جنس های مختلف
  2. ماشین‌ های عمودی برای برش راست صفحات فلزی و آلومینیمی به طول های 1 الی 6 متر

    اره نواری فولادبر دارای میز کار هستند و در بعضی از آن ها گیره ‌ای هم برای نگه داشتن قطعه کار، که روی میز کار بسته می شود وجود دارد.

از اره نوارفولادبر مخصوص می توان  برای برش پلاستیک ‌های سخت نیز استفاده کرد. و برش فارسی بر را نیز با استفاده از این اره با تلورانس ‌های بسیار دقیق انجام می ‌شود.سرعت برش این اره ‌ها بیش از سرعت اره لنگ ها است.

تیغه ی اره نواری فولادبر به یاری سیستم خنک‌ کننده، خنک و روغن کاری می‌شود. بعضی از تیغه‌ های این نوع اره نواری فولادبر نوک کاربیدی هستند. برای افزایش تولید نیز گیره های زود چفت این ماشین‌ ها امتیازی برای آن ‌ها به‌ شمار می ‌رود.

نخستین بار طرح اره نواری در سال  1808 در انگلستان به ثبت رسید. این دستگاه بین سال های 1300 تا 1310 وارد کشورمان ایران شد و گفته می شود در ابتدا در کارگاه های  صنایع چوب مورد استفاده قرار گرفت.

دستگاه اره نواری فولادبر نیز مانند دیگر ابزارها، در گذر زمان دستخوش تغییرات  بوده است. تولید کنندگان اره نواری فولادبر از زمان اختراع تاکنون تلاش کرده‌ اند با اضافه کردن امکاناتی در این دستگاه، قابلیت و کارایی آن را بهبود بخشند و با به‌ کارگیری ایده‌ هایی نو در طراحی و تولید، کارکرد و بازدهی این دستگاه را به ‌مراتب افزایش دهند.

تولید کنندگان اره نواری فولادبر با به ‌روز کردن محصولات در راستای افزایش کارایی و کیفیت دستگاه می کوشند و با برطرف کردن ایرادات مدل قبلی تلاش می کنند امکانات جدیدی به آن اضافه کنند.

دستگاه های اره نواری دست دوم نیز توسط بسیاری از شرکت ها خرید و فروش می شوند و شاید گران بودن دستگاه های اره نواری نو خارجی شما را به فکر خرید دستگاه های اره نواری دست دوم  انداخته باشد آیا ازاینکه این دستگاه ها می توانند نیاز شما را برطرف کنند مطمئن هستید؟ تقریبا در اکثر موارد هیچ ضمانتی به اینکه دستگاه های اره نواری دست دوم در آینده بتوانند پاسخگوی نیاز شما باشند نیست.

با پرداخت هزینه زیاد برای خرید دستگاه های اره نواری دست دوم که حتی احتمال خرابی در آنها نیز وجود دارد ممکن است سرمایه خود را به دور بریزید. در صورتی که هزینه ی دستگاه اره نواری که توسط تیم مجرب ماشین سازی کاتیران تولید می شود بسیار کمتر ازهزینه ی دستگاه اره نواری دست دوم می باشد.

گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران تحت نظر شرکت جاوید صنعت تبریز در شهر صنعتی تبریز که در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های اره نواری در سایزها و کاربردهای مختلف صنعتی فعالیت می کند که سالانه همسو با فناوری روز جهان، محصولاتی با کیفیت و بازدهی بسیار بالا نسبت به محصولات مشابه به مشتریان عرضه می‌نماید.

از خدمات گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران در زمینه ی فروش دستگاه های اره نواری می توان به نصب و راه اندازی دستگاه ها اشاره کرد.

فروش دستگاه های نو همراه با راه اندازی، نگه داری و گارانتی یک ساله می باشند که در هنگام راه اندازی نحوه عملکرد و نگه داری به اپراتور آموزش داده خواهد شد همچنین در طول مدت گارانتی یا پس از اتمام آن در صورت نیاز بلافاصله به نیازهای مشتریان توسط کارشناسان مجرب این شرکت پاسخ داده خواهد شد.