محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

پیام مدیر عامل

seo-message 

گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران، به عنوان یکی از جوان ترین و بزرگ ترین شرکت در صنعت ساخت دستگاه های اره نواری، رشد قابل توجهی در سال های اخیر داشته است. این رشد از اقدامات ابتکاری و روح کارآفرینی نشأت گرفته است. از آغاز تاسیس گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران، همیشه متعهد به نوآوری و همواره با توسعه فناوری های جدید همگام بوده ایم، تا مزیت رقابتی خود را در بازار حفظ نموده و قدم های بزرگ تری برای توسعه برداریم.
طبق نمونه محصولات صنعتی ماشین سازی کاتیران، در ساختار مدیریتی خود صلاحیت و ثبات بیشتری ایجاد نموده‌ایم. چشم انداز ماشین سازی کاتیران «اولین انتخاب مشتری در بازار داخلی است». این مهم به دست نمی آید مگر اینکه بتوانیم حضور پایداری در بازار داشته باشیم.
افزایش صادرات، توسعه بازار این شرکت با صادرات به کشورهای همسایه، به ویژه کشورهای آسیای میانه در اولویت برنامه‌های سازمانی ما قرار دارد. تلاش ما و پرسنل شرکت همیشه بهبود مستمر روش های سازمانی، دانش فنی و مهارت ها است تا رضایت شما را از طریق ایجاد ارزش به دست بیاوریم. بنابه فلسفه مدیریتی شرکت، ما قدردان کارکنان ارزشمند خود هستیم چون آنها کسانی اند که آینده‌ای روشن تر را برای شرکت به ارمغان می‌آورند. ما همچنین نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد تا با انجام مسئولیت های اجتماعی مان به یک نمونه خوب در کشور تبدیل شویم.
در پایان، مایلم از تمامی مشتریان ارزشمندی که به ما اعتماد نموده تشکر کنم و آرزوی موفقیت روز افزون و رفاه در حرفه صنعتی شان را دارم

   جاوید قهرمانی                
مدیر عامل شرکت ماشین سازی کاتیران