محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران

درباره ما

گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های اره نواری (فولاد بر) در سایزها و کاربردهای مختلف صنعتی تحت نظر شرکت جاوید صنعت تبریز در شهر صنعتی تبریز آغاز نمود. گروه صنعتی ماشین سازی کاتیران با استفاده از مدیریتی مجرب، اقدام به استخدام و آموزش نیروهای جوان نموده و با دستانی پر توان اقدام به طراحی و ساخت نسل جدیدی از دستگاه های اره نواری با کیفیت و دقت بسیار بالا نموده است.
مسئولین و دست اندرکاران ماشین سازی کاتیران با اتکا به خداوند سبحان و پشتوانه تجارب ارزشمند خود، توسعه و گسترش تولیدات، تنوع محصولات همگام با تکنولوژی روز جهان و ایجاد زمینه های مناسب برای حضور در بازارهای جهانی را مد نظر قرار داده و با الطاف الهی تا نیل به اهداف از پای نخواهد نشست. در این راستا با توجه به نیاز سایر کشورها، در آینده ای بسیار نزدیک، اقدام به صادر کردن محصولات خود به دیگر کشورها خواهد نمود و پرچم کشور عزیزمان ایران را بر فراز قله های موفقیت همچون گذشته برافراشته خواهد کرد.

ماموریت و اهداف
جلب رضایت و اعتماد کامل مشتریان، هدفی است که مجموعه ماشین سازی کاتیران را مصمم نموده، ضمن حفظ و بهبود مداوم کیفیت، همگام با پیشرفت های نوین علمی در صنعت دستگاه های اره نواری (فولاد بر)، مجموعه خود را تعالی بخشیده و زمینه های مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادها، توسعه روحیه کار تیمی، همدلی و مشارکت عمومی تمام کارکنان در کلیه فعالیت های موثر بر کیفیت را ایجاد نماید. به همین منظور این شرکت تصمیم به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 نموده تا علاوه بر ایجاد تعهد به بهبود مستمر اثر بخشی آن، اهداف کیفی خود را بر آن اساس تنظیم و بازنگری نماید.
مجموعه ماشین سازی کاتیران، توسعه و نوآوری فناوری و منابع را  از لحاظ کمی و کیفی از رسالت های خویش دانسته و فعالیت خود را در جهت توسعه کاری سازمان و گروه های کاری وابسته، ضمن پایبندی به حفظ محیط زیستی سالم به شرح زیر برنامه ریزی و اجراء می نماید:
کسب خشنودی مشتریان و افزایش رضایت آن ها از طریق تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء کیفی محصولات
افزایش تولیدات و ایجاد تنوع در محصولات
افزایش سهم بازار داخلی و تلاش برای کسب فرصت های بین المللی
توجه به نوآوری، تحقیق و توسعه و به کارگیری فناوری ها و ماشین آلات جدید و مناسب، با توجه به امکانات مجموعه
برقراری ارتباط منطقی و صمیمی با تامین کنندگان و پیمانکاران بر مبنای منافع مشترک
حفظ محیط زیست و بهینه سازی منابع انرژی و افزای بهره وری در راستای توسعه پایدار